Aнонси

До друку готуються видання:


Katalog_Fest_03_versia_ukr.inddКосмічний десант або подорож Ластика на гору Доль — продовження книги Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів».

Коли у Ластика з’явився вільний час, то він вирішив скористатися можливістю здійснити подорож на гору Доль: познайомитись з мешканцями гори, отримати від них допомогу і нові знання, а також здійснити свої нові Мрії.

Запрошуємо разом з Ластиком у цю захоплюючу подорож, тому що настав час і нам знайти свій шлях до власної Мрії.

1. Наталія Веселицька. «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» – повість-казка, 64 стор., 2011, у прозі укр. мовою.
Лауреат регіонального конкурсу «Книга Донбасу-2011».
Лауреат Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2011».

2. Наталія Веселицька. «Приключения малыша Ластика и его друзей из страны Небывалых зверей» – повість-казка, 144 стор., 2013, у прозе, віршах, зі сценаріями, концепціями.
Лауреат Всеукраинского фестиваля украинской книги «Феодосия-2013».
Лауреат Международного конкурса «Краща методична розробка в галузі освіти» в номінації «Дитяча література».

 

3. Окрім головної книги ще є додаткове видання – невеличка книжечка А-6 формату «Космічний десант» чи «Подорож до гори Доль». Концепція». Це видання знайомить читатчів з помічниками, які мешкають на горі Доль. Їх Obl_105x160_A-6_new-1намалювала Ірина Дживаго. А також, на сторінках цієї книги ви знайдете вірші Наталії Веселицької, які супроводжують ці зображення.

Це наш шлях до Мрії. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *