ENGLISH WITH TAMRA IS FUN

130 грн.

Анотації Юліани Девіс, учениці автора, яка вже 15 років живе в Лондоні, дають високу оцінку автентичності застосовуваного мови віршів, випробуваних у процесі навчання її дітей Джошуа (9 років) і Джейка (5 років), які з цікавістю заучували вірші і задавали питання про дорослих словах, яких вони ще не зустрічали.

Зі слів Марії Подушко, яка живе в даний час у Вашингтоні, можна зрозуміти, що дуже важливо підтримувати інтерес до розвитку словникового запасу в поєднанні з легко запам’ятовуються граматичними одиницями, вживаними носіями сучасного англійською мови.

Маючи не тільки викладацький, але і перекладацький досвід, набутий автором книги, досвід спілкування з людьми, що говорять різними акцентами і діалектами як шотландського, лондонського, так і американської англійської мови, великий страноведческий досвід (автор побувала неодноразово в Великобританії: Лондоні, Стретфорд-на -Ейвоне, Грінвічі, Віндзорі, Дувре, у Німеччині: Требінье, Берліні, Кельні, Голландії: Амстердамі, Люксембурзі, Франції: Парижі, Австрії: Зальцбурзі, Інсбруці, Італії: Флоренції, Вероні, Мілані, Венеції, Угорщини: Будапешті, Хевізе, Шарошпатаку, Польщі), втілений в римованих рядках, безперечно позитивний для мотивації вивчають англійську мову.

Кожен вірш має цілий ряд призначень. Це не тільки смислове навантаження на текст, а й демонстрація різноманітності вживання лексики в оточенні мовних одиниць, виражених різними частинами мови: приводами, прикметниками, прислівниками, демонстрація вживання дієслів у різних часових формах, інфінітівних і герундіальних конструкціях, способи вираження умовності, предположительности, демонстрація прямих і непрямих питань, модальних дієслів, фразеологічних одиниць, приказок.

Крім того, вірші наповнені позитивним оптимізмом, що робить процес запам’ятовування приємним, і викликає відчуття задоволеності. Вірші можна використовувати для побажань і поздоровлень в листівках.

Книга ілюстрована особистими фотографіями автора, що викликає бажання побувати в подібних місцях і випробувати позитивні емоції.

Автор переконана в тому, що їй вдалося відповідати висловлювань Далай Лами:

1. Вивчай правила, щоб уміти правильно порушувати їх.

2. Коли ти усвідомив, що зробив помилку, негайно роби кроки до її усунення.

3. Відкрийся змін, але не зрадь свої цінності.

4. Делись знаннями — це спосіб досягти безсмертя.

5. Раз на рік відправся туди, де ти ніколи не був.

6. Пам’ятай, що кращі взаємини це ті, в яких твоя любов до інших перевищує твої потреби.

Збірник передбачається до поширення в різних регіонах України (Києві, Донецьку, Харкові, Краматорську, Слов’янську), через інтернет-магазини, на презентаціях для різної аудиторії, бібліотеках, через зарубіжних учнів, які живуть в Австралії, Англії, США, Німеччини, Франції.

Перший тираж є пілотним, після нього намічається повний.

Готується відеоверсія книги на ДВД-дисках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *