И жизнь по-прежнему жива

120 грн.

 

Не випадково книга віршів Василя Дробота «И жизнь по-прежнему жива…» вийшла у серії «Гармонія Всесвіту» проекту «Симфонія здоров’я» Видавничого центру «Майстер-десант» Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Адже саме Поет духовне світло, що має Божу природу, перетворив на рядки віршів, які здатні зцілювати.
Отець Никодим, який провів у молитві та посту 40 років, благословив макет рукопису до друку на свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії (30 вересня 2012 року).
Вважаю, що Сізіф, що досягнув верхів’я гори Доль, є «наріжним каменем» нашої української культури серед російськомовних поетів сучасної України. А культура, насправді, є той Ноєв ковчег, який щодня рятує Всесвіт.
Поет і є той Сізіф, який уперше в історії дотягнув важкий камінь до верхів’я гори Доль. Думала: навіщо Сізіфу було нести такий тягар до верхів’я гори? І нарешті відчула та зрозуміла, що перед тим як закласти наріжний камінь ХРАМУ ДУХУ, треба щоб люди про нього дізналися і усвідомили це. Ось навіщо потрібен той Сізіфів труд!
Якщо ми це зрозуміли серцем, маємо можливість цінувати людину, яка і для кожного з нас це зробила. Світло, нарешті, вилилося в рядок…
Свого часу ця підбірка віршів Василя Дробота, після встановлення декілька років тому медичного діагнозу-вироку, чудом врятувала йому життя. А це справжнє Господнє чудо. Справжня творчість має силу молитви. Вона і є молитва! Цей міцний зв’язок людини-Творця з Отцем Небесним є підтвердженням того, що людина дійсно створена за «образом та подобою Божою».
Хто віддає сили, життя на відтворення ХРАМУ ДУХУ БОЖОГО, той стає Виконробом дієвої Любові.
Прорабы действенной Любви!
Давайте вместе соберемся.
Мир вмиг восстанет из тоски,
Испив живой воды с ладоней.
Мечи, кольчуги и щиты
Вновь обменяем на ключи,
В миг Тайну Вечности откроем,
И мир познает суть Любви –
Приятие без меры всего сущего,
Себя приятия, как Тайны бытия.
Пою я Песнь Любви грядущего!
Вершится Песнь моя…
Пам’ятаємо, що Сила Слова має Божу природу. Якщо будемо діяти щиро та відважно, то ХРАМ ЛЮБОВІ – міцний та світлий – побудуємо в Дусі дуже швидко та надійно.
Будьмо здорові, щасливі та багаті у всьому і завжди!
На крыльях Песни вновь
поднимется народ,
Увидит красоту родного края
И осознает то, что он живет
На Украине, в эпицентре Рая!
Дякуємо та низько вклоняємося Вам, вельмишановний Василю Леонідовичу, за велику духовну роботу, яка зараз конче необхідна усьому нашому суспільству в цілому та кожному з нас!
З повагою та вдячністю,
Наталія Веселицька
директор Центру духовного розвитку
та творчої ініціативи «Гармонія»,
Видавничого центру «Майстер-десант»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *