Путешествие в будущее, как стать директором школы

50 грн.

3. Людмила Лобас
Беседы с молодыми учителями

Obl_Director_Lobas.qxd

Дана робота призначена в першу чергу педагогічним працівникам – вчителям і, звичайно ж, директорам шкіл, початківцям, що продовжують, завершують захоплюючу (правда, важку) творчу дорогу, а також широкому кругу читачів.
Автор книги Людмила Лобас – досвідчений капітан в океані педагогіки і керівництва педагогічним процесом. Наші читачі повинні розуміти, що хороший директор школи – це мудрий капітан, що веде свою команду вчителів, учнів і батьків по непростому океану життя. Саме тому у нього повинен бути певний ефективний багаж знань, практичних умінь і навичок.
Автор даного видання глибоко любить свою професію і в своєму арсеналі достатньо накопичила цікавого досвіду і хоче, щоб кожен, хто узяв у руки книгу, прочитав і зрозумів, яким багатогранний і нелегкий є шлях в директори школи, і подумав, чи зможе він справитися на цій посаді, чи є у нього потенціал освоїти цю нелегку ношу?
Директор школи… Багато хто бачить тільки парадну сторону: завжди його бачить, завжди спокійний, упевнений, на хорошому рахунку його школа. Все знає, пам’ятає, довкруги встигає.
Прочитавши, ви зрозумієте, скільки за цим роботи, навіть безсонних ночей і переживань.

Данная работа предназначена в первую очередь педагогическим работникам – учителям и, конечно же, директорам школ, а также широкому кругу читателей.
Автор книги Людмила Лобас – опытный капитан в океане педагогики и руководства педагогическим процессом. Наши читатели должны понимать, что хороший директор школы – это мудрый капитан, ведущий свою команду учителей, учеников и родителей по непростому океану жизни. Именно поэтому у него должен быть определенный эффективный багаж знаний, практических умений и навыков.
Прочитав, вы поймете, сколько за этим трудов, даже бессонных ночей и переживаний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *