Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів

80 грн.

Cерія «Світ дитинства»

images (2)

Повість-казка-розфарбовка автора Наталії Веселицької призначена для дітей старшого дошкільного віку та молодшого шкільного віку. Вона спрямована на виховання добрих, дружніх почуттів, прагнення до взаємодопомоги, розвиток логіки, образного мислення, кмітливості, пам’яті.

Психологи назвали її «Основами позитивного мислення в доступній формі від 0 до 150 років».

Країна Небувалих звірів розміщується у кожного, і дорослого, і дитини, на правій долонці. Діти познайомляться з географією цієї країни та її мешканцями: малюком-дракончиком на ім’я Ластик, черепашкою Ойлало, близнятами-бобренятами будівельниками Рундиком та Шундиком, садівниками Гусопотамом та Сміхохоткою, Мухослоном та іншими персонажами казки.

В країні Небувалих звірів погода залежить від думок та почуттів її мешканців. Ластик вміє витирати погані думки та почуття. Наш настрій пов’язано з тим, що відбувається у кожного на долонці.

Ластик багато працював і дуже втомлювався. Тоді він замислився всіма трьома головами та вигадав ідею саду Любові та Радості.

Разом з друзями він зібрав насіння добрих думок і почуттів. Вони виростили чудовий сад. Стало достатньо з’їсти щось смачне із цього саду: ягоди, фрукти, овочі, інші плоди, як погані думки зникали…

Запись опубликована в рубрике Книги. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *